CABRIOTOP - Dachy cabrio, szyby cabrio. Sprzedaż, montaż, naprawa.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji oraz montażu poszyć dachowych w kabrioletach. Od początku działania firmy zajmujemy się tylko i wyłącznie dachami cabrio. Specjalizujemy się w montażu i naprawie poszyć dachowych oraz produkcji, wymianie i naprawie tylnych okien plastikowych oraz szklanych.

 

DACHY CABRIO

Wszystkie oferowane poszycia dachowe pochodzą od największych zagranicznych producentów dachów cabrio, którzy swoje produkty dostarczają na linie montażowe oraz zaopatrują autoryzowane serwisy samochodowe.  Wieloletnia współpraca z najlepszymi producentami gwarantuje nam nieprzerwane dostawy najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Najczęściej są to dachy oryginalne lub zamienniki zgodne z oryginałem.


Jakość dachów fabrycznych jest nieporównywalnie lepsza od produktów wytworzonych w tradycyjnej  pracowni tapicerskiej. Na linii produkcyjnej używa się komputerów, ploterów tnących, specjalistycznych maszyn szyjących, zgrzewających i uszczelniających co zdecydowanie różni się od sprzętu wykorzystywanego w warsztatach tapicerskich. Jest to linia produkcyjna, która zatrudnia kilkadziesiąt pracowników gdzie każdy z nich jest przeszkolony do wykonywania swojego zadania.


Dachy oryginalne a także zamienniki  objęte są gwarancją producenta  24 miesiące.
Cena materiału oraz robocizny często przekracza cenę gotowego oryginalnego produktu,
dlatego coraz większa rzesza firm zajmujących się szyciem dachów zaopatruje się u nas w gotowe produkty.


Zapraszamy do współpracy firmy, które mają doświadczenie z kabrioletami i chciałyby zaopatrywać się w gotowe oryginalne produkty wymagające najczęściej tylko samego montażu.
Dla stałych odbiorców oferujemy specjalne rabaty.
Poszycia wykonywane są tylko z najwyższej jakości materiałów fabrycznych typu PVC: Cabrio Vinyl, Standard Vinyl, Sailcloth Vinyl, Twill Vinyl  oraz tekstylnych znanych pod nazwą: Sonnenland, Stayfast, Twillfast, Mohair. Każdy rodzaj materiału występuje w kilkunastu odmianach kolorystycznych.
Do każdego auta jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni materiał i kolor dachu według katalogów producenta.

 

SZYBY CABRIO

Tylne plastikowe okna do aut: Audi B4, BMW Z3 E30 E36, Renault Megane, Fiat Barchetta, Pugeot 306, Ford Streetka są sprzedawane w postaci kompletnego okna do samodzielnego montażu. Sprawnej osobie nie zajmuje to więcej niż jedną godzinę. Produkowane zgodnie z oryginałem, wyposażone w oryginalne komponenty: zamek błyskawiczny oraz w zależności od modelu zewnętrzną uszczelkę lub taśmę dwustronnie klejącą. Każde okno jest dostępne w kilku odmianach: tańszej ekonomicznej oraz oryginalnej z atestem i homologacją.


Folie oryginalne występują w trzech opcjach kolorystycznych: odcień zieleni (BMW, Audi) folia bezbarwna (Megane, Barchetta) oraz przyciemniona. Dostępna jest również folia atestowana o grubości 1,5mm przeznaczona do Mercedesa SL R129. Zajmujemy się profesjonalnym montażem plastikowych okien do wszystkich modeli kabrioletów. Również bez konieczności osobistej wizyty w warsztacie CABRIOTOP.


W ofercie firmy znajdziesz także nowe szyby szklane do modeli aut w których istnieje możliwość jej wymiany (Mustang, Sebring, Stratus)
Naprawiamy (wklejamy) szyby w autach w których odklejenie się szyby od materiału to typowa usterka. Profesjonalne wklejenie takiego okna wiąże się z demontażem poszycia i koniecznością pozostawienia auta na dwa dni.  Najczęściej tego typu uszkodzenia występują w autach: Audi A4, Audi TT, VW New beetle.

 

INFORMACJE DODATKOWE

Wysyłki gotowych produktów są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej. Wysyłamy na całą Europę.

Zapewniamy pomoc telefoniczną przy własnoręcznym montażu. 
Montaż dachu w firmie CABRIOTOP w większości aut wykonywany jest w trakcie jednego dnia.
Klient w tym czasie może skorzystać z poczekalni gdzie w hotelowych warunkach może odpocząć, zjeść  czy obejrzeć TV.
Dla klientów chcących lub zmuszonych do pozostania w Żaganiu dłużej niż jeden dzień oferujemy pomoc przy rezerwacji hotelu.

Atrakcje w pobliżu warsztatu Cabriotop:
- 400m Kompleks Turystyczno - Rekreacyjny Arena Żagań (basen, siłownia, kręgle, kort tenisowy, squash, Hostel Arena)
- 500-700m markety: Tesco, Kaufland, Lidl, Biedronka
- 1000-1500m Wieża Kościoła Poewangelickiego - widokowa, Pałac Książęcy, Muzeum Obozów Jenieckich - Stalag VIIIc/Luft III

Firma Cabriotop oferuje produkty oraz usługi tylko na najwyższym poziomie.
Profesjonalizm to nasz atut a cabriolety to nasza pasja.

 

serwis@cabriotop.pl

(+48) 603 259 708

CABRIOTOP, Tomasz Michalczyk,
Ul. Przyjaciół żołnierza 29 Żagań 68-100, woj. Lubuskie

 

 

pełna wersja strony www.cabriotop.pl >>>